Hakkımızda

Şifanur Döner; Tekstil, İnşaat, Ambalaj,  Gayrimenkul gibi çeşitli alanlarda yatırımları olan bir Yatırımcı grubun Hazır gıda, Restorant , ve  Franchise hizmetleri amacı ile kurdukları bir markadır.

Farklı bir tat ve hizmet anlayışı ile sektörde; kendine has bir yeri olan ŞİFANUR DÖNER,  2000 Yılından beri , İstanbul’ un çeşitli semtlerinde tüketici ile buluşmaktadır. Sektöre girdiği ilk yıllarda zaman zaman kendi ürününü yapan, bazen de piyasada ki üreticilerden tedarik yoluna giden ŞİFANUR DÖNER 2006 yılında şirketleşme yoluna giderek AS GIDA AMBALAJ  TEKSTİL SANAYİ ve  TİCARET LTD.ŞTİ. kurulmuş ve firmanın tescilli markası olmuştur.
                   Bu şirket, ŞİFANUR DÖNER markası ile birlikte, 2010 yılına kadar şube sayısı arttırarak, İstanbul genelinde 22 şubeye ulaşmıştır. Bakırköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Güngören, Sefaköy, Kağıthane, Çağlayan gibi nüfusun hareketli olduğu lokasyonlarda, cadde üzerinde insan sirkülasyonunun  yoğun olduğu bölgelerde ciddi tonajlara ulaşılmıştır. 2010 yılı ortalarında tüketimde ki ciddi tonajların yanında, ürünlerdeki sevkiyat ve kalite sıkıntıları kendi üretimini yapmaya yöneltmiştir.
                  2010 yılı aralık ayında Bağcılar’da 450 m2 lik bir alanda yanlızca kendi işyerleri ve şubeleri ihtiyacı için üretime başlamış, 2013 yılında da mevcut işyerinin ihtiyaca yetmemesi üzerine bugünkü 1750 m2,  aylık 200 ton kapasiteli  alanda üretime başlanmıştır.


Hazır dönerde Türkiye'nin önde gelen markalarından
Şifanur hazır döner artık yanıbaşınızda....

Vizyon Ve Misyonumuz

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun,
  • Yüksek kalite ve güvenlik standartlarında,
  • Sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünleri,
  • Uygun maliyetler ile,
  • Tüketiciye ulaştırmaktır.